

GLS 1 990 Ft
Packeta 1 400 Ft
Magyar Posta házhozszállítás 1 990 FtVásároljon további 25 000 Ft és INGYENES SZÁLLÍTÁST kap!
Praktikus SCOUT hátizsák sötétszürke színben.Két tágas rekesszel rendelkezik tankönyvek és füzetek számára, valamint három elülső zsebbel, amelyek tökéletes rendezettséget biztosítanak apróságok és szükséges kiegészítők számára.A mellkas pánt és…
Teljes leírásPraktikus SCOUT hátizsák sötétszürke színben. Két tágas rekesszel rendelkezik tankönyvek és füzetek számára, valamint három elülső zsebbel, amelyek tökéletes rendezettséget biztosítanak apróságok és szükséges kiegészítők számára. A mellkas pánt és az állítható vállpántok kényelmes viseletet biztosítanak még nagyobb terhelés esetén is. A stílusos megjelenést egy elöl található csat egészíti ki, emellett a hátoldalon egy rejtett zseb is található.
| Alkalmas | 5-9 osztály, Középiskola |
| Szín | szürke |
| Méretek | 32 x 50 x 20 cm |
| Súly | 0.98 kg |
| Terhelhetőség | 10 kg |
| Űrtartalom | 28 l |
| Noteebook méret | 15" |
| Kamrák száma | 2 |
| Oldalsó zsebek száma | 2 |
| Jellemzők | A4+, Fényvisszaverő elemek, Rendszerező |

















