

GLS 1 990 Ft
Packeta 1 400 Ft
Magyar Posta házhozszállítás 1 990 FtVásároljon további 25 000 Ft és INGYENES SZÁLLÍTÁST kap!
Extra tágas és kényelmes társ minden tinédzser számára.Minden részlete átgondolt: bélelt laptopzseb, hátsó biztonsági zseb az iratoknak, valamint fényvisszaverő elemek a nagyobb láthatóságért.Emellett puha párnázású hátrésze és vállpántjai maximális…
Teljes leírásExtra tágas és kényelmes társ minden tinédzser számára.Minden részlete átgondolt: bélelt laptopzseb, hátsó biztonsági zseb az iratoknak, valamint fényvisszaverő elemek a nagyobb láthatóságért.Emellett puha párnázású hátrésze és vállpántjai maximális kényelmet biztosítanak.
| Alkalmas | 5-9 osztály, Középiskola |
| Szín | zöld |
| Méretek | 48 x 35 x 25 cm |
| Súly | 1 kg |
| Terhelhetőség | 10 kg |
| Űrtartalom | 40 l |
| Noteebook méret | 16" |
| Laptop zseb | Ano |
| Oldalsó zsebek száma | 2 |
| Jellemzők | A4+, Fényvisszaverő elemek, Rendszerező |













