

GLS 1 990 Ft
Packeta 1 400 Ft
Magyar Posta házhozszállítás 1 990 FtVásároljon további 25 000 Ft és INGYENES SZÁLLÍTÁST kap!
Sötét hátizsák szürke részletekkel és két elülső csattal ideális választás a nagyobb diákok vagy középiskolások számára.Két tágas rekesszel és két elülső zsebbel rendelkezik, amelyek közül az egyik egy praktikus rendezőt tartalmaz az apróságok…
Teljes leírásSötét hátizsák szürke részletekkel és két elülső csattal ideális választás a nagyobb diákok vagy középiskolások számára. Két tágas rekesszel és két elülső zsebbel rendelkezik, amelyek közül az egyik egy praktikus rendezőt tartalmaz az apróságok számára, így elegendő helyet biztosít minden iskolai felszereléshez. A puhán párnázott hátrész és vállpántok kényelmes viseletet biztosítanak.
| Alkalmas | 5-9 osztály, Középiskola |
| Szín | fekete |
| Méretek | 34 x 45 x 18 cm |
| Súly | 0.94 kg |
| Terhelhetőség | 10 kg |
| Űrtartalom | 28 l |
| Noteebook méret | 15" |
| Laptop zseb | Ano |
| Kamrák száma | 3 |
| Oldalsó zsebek száma | 2 |
| Jellemzők | A4+, Fényvisszaverő elemek, Rendszerező |

















