- Ingyenes szállítás
Derékpánt


GLS 1 990 Ft
Packeta 1 400 Ft
Magyar Posta házhozszállítás 1 990 FtVásároljon további 25 000 Ft és INGYENES SZÁLLÍTÁST kap!
Stílusos hátizsák, amely veled együtt megállja a helyét az iskolában, a munkában és a hétvégi természetjárás során is. Belül elegendő helyet kínál laptop, dokumentumok és minden apróság számára, amit kéznél szeretnél tartani. Praktikus palacktartó…
Teljes leírásStílusos hátizsák, amely veled együtt megállja a helyét az iskolában, a munkában és a hétvégi természetjárás során is. Belül elegendő helyet kínál laptop, dokumentumok és minden apróság számára, amit kéznél szeretnél tartani. Praktikus palacktartó zseb és átgondolt rekeszek gondoskodnak arról, hogy a hátizsákban mindig rend legyen.
| Alkalmas | 5-9 osztály, Középiskola, Főiskola,egyetem |
| Szín | zöld |
| Méretek | 32 x 50 x 13 cm |
| Súly | 0.84 kg |
| Terhelhetőség | 10 kg |
| Űrtartalom | 32 l |
| Noteebook méret | 15" |
| Kamrák száma | 1 |
| Oldalsó zsebek száma | 1 |
| Jellemzők | Derékpánt, A4+ |











