- Újdonság


GLS 1 990 Ft
Packeta 1 400 Ft
Magyar Posta házhozszállítás 1 990 FtVásároljon további 25 000 Ft és INGYENES SZÁLLÍTÁST kap!
Elegáns hátizsák városba, iskolába és munkába. A fő rekesz egyszerűen cipzárral zárható. Laptopnak kialakított zsebe van, oldalzsebek a palackoknak és esernyőnek, valamint két kisebb cipzáras zseb az apróságoknak.
Teljes leírás| Alkalmas | Középiskola, Főiskola,egyetem |
| Szín | szürke |
| Méretek | 43 x 31 x 12 cm |
| Súly | 0.76 kg |
| Terhelhetőség | 7 kg |
| Noteebook méret | 15" |
| Laptop zseb | Ano |
| Kamrák száma | 1 |
| Oldalsó zsebek száma | 2 |
| Jellemzők | A4+ |













