- Újdonság


GLS 1 990 Ft
Packeta 1 400 Ft
Magyar Posta házhozszállítás 1 990 FtVásároljon további 25 000 Ft és INGYENES SZÁLLÍTÁST kap!
Iskolatáska kislányoknak az 1. és 3. osztály között. Extra könnyű, mégis tágas. Két nagy rekesszel és két praktikus első zsebbel rendelkezik. Műanyag lábakon áll, sötétben világít a fényvisszaverő elemeknek köszönhetően. Az új hátrendszer állítható…
Teljes leírásIskolatáska kislányoknak az 1. és 3. osztály között. Extra könnyű, mégis tágas. Két nagy rekesszel és két praktikus első zsebbel rendelkezik. Műanyag lábakon áll, sötétben világít a fényvisszaverő elemeknek köszönhetően. Az új hátrendszer állítható mellkaspánttal és könnyített, kivehető derékpánttal gondoskodik a gyermekek egészséges hátáról.
| Alkalmas | 1. - 3. osztály |
| Szín | rózsaszín |
| Méretek | 40 x 29 x 21 cm |
| Terhelhetőség | 7 kg |
| Modellválaszték | DOPI |
| Gyermek magassága | 115-125 cm |
| Űrtartalom | 23 l |
| Kamrák száma | 2 |
| Oldalsó zsebek száma | 2 |
| Jellemzők | Derékpánt, A4+, Fényvisszaverő elemek, Rendszerező |























