- Újdonság


GLS 1 990 Ft
Packeta 1 400 Ft
Magyar Posta házhozszállítás 1 990 FtVásároljon további 25 000 Ft és INGYENES SZÁLLÍTÁST kap!
Egy kis tenger és melegség a mindennapokban. A tágas Lumi háromkamrás sellő hátizsákot az 1.–3. osztályos iskolásoknak terveztük. A kisiskolás lányok a dizájnon kívül értékelni fogják a három tágas rekeszt és az okos szervezőt is. A szülők viszont…
Teljes leírásEgy kis tenger és melegség a mindennapokban. A tágas Lumi háromkamrás sellő hátizsákot az 1.–3. osztályos iskolásoknak terveztük. A kisiskolás lányok a dizájnon kívül értékelni fogják a három tágas rekeszt és az okos szervezőt is. A szülők viszont imádni fogják a fényvisszaverő elemeket és a szakértelemmel megtervezett hátrendszert, amely elősegíti a jó testtartást.
| Alkalmas | 1. - 3. osztály |
| Szín | kék |
| Méretek | 40 x 31 x 20 cm |
| Súly | 0.94 kg |
| Terhelhetőség | 7 kg |
| Modellválaszték | LUMI |
| Gyermek magassága | 125-135 cm |
| Űrtartalom | 23 l |
| Kamrák száma | 3 |
| Oldalsó zsebek száma | 2 |
| Jellemzők | Derékpánt, A4+, Fényvisszaverő elemek, Rendszerező |























