

GLS 1 990 Ft
Packeta 1 400 Ft
Magyar Posta házhozszállítás 1 990 FtVásároljon további 25 000 Ft és INGYENES SZÁLLÍTÁST kap!
Háromkamrás iskolatáska mellkaspánttal és egy kedves kis hintázó kislány motívummal. Minden kislány mosolyogva fog iskolába menni. A hátizsák ideális első, második és harmadik osztályosoknak. Az iskolás lányok és a szülők imádni fogják a biztonságos…
Teljes leírásHáromkamrás iskolatáska mellkaspánttal és egy kedves kis hintázó kislány motívummal. Minden kislány mosolyogva fog iskolába menni. A hátizsák ideális első, második és harmadik osztályosoknak. Az iskolás lányok és a szülők imádni fogják a biztonságos fényvisszaverő elemeket, az oldalsó palackzsebeket, a szervezőt és egyéb kütyüket.
| Alkalmas | 1. - 3. osztály |
| Szín | kék |
| Méretek | 40 x 31 x 20 cm |
| Súly | 0,94 kg |
| Terhelhetőség | 7 kg |
| Modellválaszték | ALFA |
| Gyermek magassága | 125-135 cm |
| Űrtartalom | 23 l |
| Kamrák száma | 3 |
| Oldalsó zsebek száma | 2 |
| Jellemzők | A4+, Fényvisszaverő elemek |







