- Ingyenes szállítás
- Tipp


GLS 1 990 Ft
Packeta 1 400 Ft
Magyar Posta házhozszállítás 1 990 FtVásároljon további 25 000 Ft és INGYENES SZÁLLÍTÁST kap!
Háromkamrás iskolatáska mellkaspánttal és egy kedves kis hintázó kislány motívummal. Minden kislány mosolyogva fog iskolába menni. A hátizsák ideális első, második és harmadik osztályosoknak.A kis hercegnő szettje tartalmaz egy tolltartót és egy…
Teljes leírásHáromkamrás iskolatáska mellkaspánttal és egy kedves kis hintázó kislány motívummal. Minden kislány mosolyogva fog iskolába menni. A hátizsák ideális első, második és harmadik osztályosoknak. A kis hercegnő szettje tartalmaz egy tolltartót és egy textiltáskát is.
ALFA 25 A iskolatáska specifikációja:
| Alkalmas | 1. - 3. osztály |
| Szín | sokszínű |
| Méretek | 40 x 31 x 20 cm |
| Súly | 0,94 kg |
| Terhelhetőség | 7 kg |
| Modellválaszték | ALFA |
| Gyermek magassága | 125-135 cm |
| Űrtartalom | 23 l |
| Kamrák száma | 3 |
| Oldalsó zsebek száma | 2 |
| Jellemzők | A4+, Fényvisszaverő elemek, Rendszerező |

















