- Ingyenes szállítás


GLS 1 990 Ft
Packeta 1 400 Ft
Magyar Posta házhozszállítás 1 990 FtVásároljon további 25 000 Ft és INGYENES SZÁLLÍTÁST kap!
Extra tágas és kényelmes társ minden nagyobb fiú számára, nemcsak az iskolába. A legapróbb részletekig átgondolt: párnázott laptoprekesz, hátsó biztonsági zseb az iratok számára és fényvisszaverő elemek. Emellett puha párnázású háterősítésekkel és…
Teljes leírásExtra tágas és kényelmes társ minden nagyobb fiú számára, nemcsak az iskolába. A legapróbb részletekig átgondolt: párnázott laptoprekesz, hátsó biztonsági zseb az iratok számára és fényvisszaverő elemek. Emellett puha párnázású háterősítésekkel és vállpántokkal rendelkezik.
| Alkalmas | 5-9 osztály, Középiskola |
| Szín | sokszínű |
| Méretek | 48 x 35 x 25 cm |
| Súly | 1 kg |
| Terhelhetőség | 10 kg |
| Űrtartalom | 40 l |
| Noteebook méret | 16" |
| Kamrák száma | 3 |
| Oldalsó zsebek száma | 2 |
| Jellemzők | A4+ |











