- Ingyenes szállítás
- Bestseller


GLS 1 990 Ft
Packeta 1 400 Ft
Magyar Posta házhozszállítás 1 990 FtVásároljon további 25 000 Ft és INGYENES SZÁLLÍTÁST kap!
Eredeti és extra könnyű DIGITAL 26 A hátizsák nagyobb iskolások számára. A hátizsák megerősített háttal, mellkaspánttal és állítható vállpántokkal rendelkezik, amelyek megfelelően követik a test vonalát. A fő rekeszben párnázott zseb található egy…
Teljes leírásEredeti és extra könnyű DIGITAL 26 A hátizsák nagyobb iskolások számára. A hátizsák megerősített háttal, mellkaspánttal és állítható vállpántokkal rendelkezik, amelyek megfelelően követik a test vonalát. A fő rekeszben párnázott zseb található egy 15”-os laptop számára, az elülső részen pedig tépőzáras zseb kapott helyet.
| Alkalmas | 5-9 osztály, Középiskola |
| Szín | fekete |
| Méretek | 46 x 35 x 24 cm |
| Súly | 0.8 kg |
| Terhelhetőség | 10 kg |
| Űrtartalom | 34 l |
| Noteebook méret | 15" |
| Kamrák száma | 3 |
| Oldalsó zsebek száma | 2 |
| Jellemzők | A4+, Fényvisszaverő elemek |











