- Ingyenes szállítás


GLS 1 990 Ft
Packeta 1 400 Ft
Magyar Posta házhozszállítás 1 990 FtVásároljon további 25 000 Ft és INGYENES SZÁLLÍTÁST kap!
Háromrekeszes, tágas Bagmaster Energy diák hátizsák minden fiatal lánynak a felső tagozatra. Laptopzsebbel és rendezővel rendelkezik. Anatómiai kialakításának és kényelmes párnázásának köszönhetően tökéletesen illeszkedik a hátra. Emellett extra…
Teljes leírásHáromrekeszes, tágas Bagmaster Energy diák hátizsák minden fiatal lánynak a felső tagozatra. Laptopzsebbel és rendezővel rendelkezik. Anatómiai kialakításának és kényelmes párnázásának köszönhetően tökéletesen illeszkedik a hátra. Emellett extra könnyű. A fekete minta elegáns és időtálló.
| Alkalmas | 5-9 osztály, Középiskola |
| Szín | fekete |
| Súly | 0.7 kg |
| Terhelhetőség | 10 kg |
| Űrtartalom | 34 l |
| Noteebook méret | 15" |
| Laptop zseb | Ano |
| Kamrák száma | 3 |
| Jellemzők | A4+, Fényvisszaverő elemek |

















