- Ingyenes szállítás


GLS 1 990 Ft
Packeta 1 400 Ft
Magyar Posta házhozszállítás 1 990 FtVásároljon további 25 000 Ft és INGYENES SZÁLLÍTÁST kap!
Elegáns fekete NOMAD hátizsák fehér részletekkel.Két rekesszel és elülső zsebekkel rendelkezik, amelyek ideálisak füzetek, tankönyvek és kisebb értéktárgyak számára.Párnázott hátrésze és mellkasi pántja kényelmessé teszi a viselését. A…
Teljes leírásElegáns fekete NOMAD hátizsák fehér részletekkel. Két rekesszel és elülső zsebekkel rendelkezik, amelyek ideálisak füzetek, tankönyvek és kisebb értéktárgyak számára. Párnázott hátrésze és mellkasi pántja kényelmessé teszi a viselését. A fényvisszaverő elemek és tartós kialakítás biztosítják, hogy a hátizsák megbízható társad legyen az iskolai évek során.
| Alkalmas | 5-9 osztály, Középiskola |
| Szín | fekete |
| Méretek | 34 x 45 x 18 cm |
| Súly | 0.94 kg |
| Terhelhetőség | 10 kg |
| Űrtartalom | 30 l |
| Noteebook méret | 15" |
| Laptop zseb | Ano |
| Kamrák száma | 3 |
| Oldalsó zsebek száma | 2 |
| Jellemzők | A4+, Fényvisszaverő elemek |

















