

GLS 1 990 Ft
Packeta 1 400 Ft
Magyar Posta házhozszállítás 1 990 FtVásároljon további 25 000 Ft és INGYENES SZÁLLÍTÁST kap!
Hátizsák, amely megkönnyíti minden lépésedet.Ez a stílusos fekete hátizsák szürke részletekkel két tágas rekesszel és praktikus szervezővel rendelkezik, amelyben elfér a mobil, power bank és írószerek. A fő rekeszben található kompressziós zseb…
Teljes leírásHátizsák, amely megkönnyíti minden lépésedet.Ez a stílusos fekete hátizsák szürke részletekkel két tágas rekesszel és praktikus szervezővel rendelkezik, amelyben elfér a mobil, power bank és írószerek. A fő rekeszben található kompressziós zseb segít a tankönyvek közeli elhelyezésében, csökkentve a hátadra nehezedő terhelést. Tökéletes választás a mindennapi kényelem és rend fenntartásához.
| Alkalmas | 3. - 5. osztály |
| Szín | szürke |
| Méretek | 34 x 44 x 21 cm |
| Súly | 1 kg |
| Terhelhetőség | 10 kg |
| Űrtartalom | 30 l |
| Kamrák száma | 2 |
| Oldalsó zsebek száma | 2 |
| Jellemzők | Derékpánt, A4+, Fényvisszaverő elemek |









