- Újdonság


GLS 1 990 Ft
Packeta 1 400 Ft
Magyar Posta házhozszállítás 1 990 FtVásároljon további 25 000 Ft és INGYENES SZÁLLÍTÁST kap!
Fekete stílusos hátizsák párnázott zsebbel a lapto, puha zsebbel a szemüveg számára, oldalsó zsebekkel a palacknak, valamint fejhallgató- vagy powerbank-kimenettel.
Teljes leírás| Alkalmas | 5-9 osztály, Középiskola, Főiskola,egyetem |
| Szín | fekete |
| Méretek | 47 x 30 x 17 cm |
| Súly | 0.9 kg |
| Terhelhetőség | 7 kg |
| Űrtartalom | 28 l |
| Noteebook méret | 14" |
| Laptop zseb | Ano |
| Kamrák száma | 1 |
| Oldalsó zsebek száma | 2 |
| Jellemzők | A4+, Fényvisszaverő elemek, Rendszerező |







