- Újdonság


GLS 1 990 Ft
Packeta 1 400 Ft
Magyar Posta házhozszállítás 1 990 FtVásároljon további 25 000 Ft és INGYENES SZÁLLÍTÁST kap!
Sötétkék hátizsák városba, iskolába és munkába. Laptop zsebbel, oldalsó zsebekkel palacknak vagy esernyőnek, valamint egy kisebb cipzáras zsebbel az értékek tárolására.
Teljes leírás| Alkalmas | 5-9 osztály, Középiskola, Főiskola,egyetem |
| Szín | kék |
| Méretek | 43 x 34 x 14 cm |
| Súly | 0.5 kg |
| Terhelhetőség | 7 kg |
| Űrtartalom | 25 l |
| Noteebook méret | 15" |
| Laptop zseb | Ano |
| Kamrák száma | 1 |
| Oldalsó zsebek száma | 2 |
| Jellemzők | A4+, Fényvisszaverő elemek |