HÁTIZSÁK QUANTUM 9 AVárosi hátizsák QUANTUM 9 A
Termékkód: 180476Egykamrás diák hátizsák belső elválasztókkal. Kényelmes viselet biztosít a szivaccsal merevítet hátfal. Lányok és fiúk egyaránt kedvelik.
Teljes leírás- Alkalmas5-9 osztály, Középiskola, Főiskola,egyetem
- Súly0.94 kg
- Terhelhetőség7 kg
Leírás
- Egykamrás diák hátizsák, mágneses csattal
- Nagyméretű kamra belső elválasztóval.
- Merevített hátfal, légáteresztős anyagból
- Puha vállpántok mellkasi övvel
- Kulacs tárolására alkalmas oldalsó zseb
Paraméterek
| Alkalmas | 5-9 osztály, Középiskola, Főiskola,egyetem |
| Szín | szürke |
| Súly | 0.94 kg |
| Terhelhetőség | 7 kg |
| Noteebook méret | 15" |
| Textové parametry | 11 l, 45 x 33 x 8 cm, 0.94 kg, 7 kg |
| Laptop zseb | Ano |
| Kamrák száma | 1 |
| Jellemzők | A4+, Fényvisszaverő elemek, Rendszerező |
Még nem érkezett bejegyzés a témához, légy te az első!
GLS
Packeta
Magyar Posta házhozszállítás








