

GLS 1 990 Ft
Packeta 1 400 Ft
Magyar Posta házhozszállítás 1 990 FtVásároljon további 25 000 Ft és INGYENES SZÁLLÍTÁST kap!
Ismerje meg a Supernovát, fekete hátizsák fehér virágokkal. Anatómiailag formált hátlappal és puha vállpántokkal rendelkezik. Súlya mindössze 0,7 kg. Ennek köszönhetően a diák könyveit és egy kiadós uzsonnát is bepakolhat. Minden elfér a három tágas…
Teljes leírásIsmerje meg a Supernovát, fekete hátizsák fehér virágokkal. Anatómiailag formált hátlappal és puha vállpántokkal rendelkezik. Súlya mindössze 0,7 kg. Ennek köszönhetően a diák könyveit és egy kiadós uzsonnát is bepakolhat. Minden elfér a három tágas rekeszben, beleértve a párnázott laptopzsebet és a két oldalsó hálós zsebet. Természetesen fényvisszaverő elemekkel és jobb szervezést segítő megoldásokkal van felszerelve. A hátizsák hű társa lesz a diáknak a 4. osztálytól az egész általános iskola alatt.
| Alkalmas | 5-9 osztály, Középiskola |
| Szín | fekete |
| Súly | 0.7 kg |
| Terhelhetőség | 10 kg |
| Modellválaszték | SUPERNOVA |
| Űrtartalom | 34 l |
| Noteebook méret | 15" |
| Laptop zseb | Ano |
| Kamrák száma | 3 |
| Oldalsó zsebek száma | 2 |
| Jellemzők | A4+, Fényvisszaverő elemek, Rendszerező |

















