

GLS 1 990 Ft
Packeta 1 400 Ft
Magyar Posta házhozszállítás 1 990 FtVásároljon további 25 000 Ft és INGYENES SZÁLLÍTÁST kap!
Ez a fekete, fehér virágmintás, elegáns hátizsák tökéletes választás a 3–5. osztályos lányok számára, akik szeretnének stílusos táskát viselni. Két tágas rekeszében elférnek az iskolai felszerelések, míg a két elülső zsebben biztonságban tarthatók a…
Teljes leírásEz a fekete, fehér virágmintás, elegáns hátizsák tökéletes választás a 3–5. osztályos lányok számára, akik szeretnének stílusos táskát viselni. Két tágas rekeszében elférnek az iskolai felszerelések, míg a két elülső zsebben biztonságban tarthatók a kisebb kincsek. Ergonomikusan kialakított hátrésze és kényelmes vállpántjai gondoskodnak a komfortos viseletről egész nap.
| Alkalmas | 3. - 5. osztály |
| Szín | fekete |
| Méretek | 44,5 x 30 x 22 cm |
| Súly | 0.98 kg |
| Terhelhetőség | 10 kg |
| Modellválaszték | PORTO |
| Űrtartalom | 29 l |
| Kamrák száma | 2 |
| Oldalsó zsebek száma | 2 |
| Jellemzők | Derékpánt, A4+, Fényvisszaverő elemek, Rendszerező |

















