

GLS 1 990 Ft
Packeta 1 400 Ft
Magyar Posta házhozszállítás 1 990 FtVásároljon további 25 000 Ft és INGYENES SZÁLLÍTÁST kap!
Egy hátizsák az iskolába egy titokzatos tigrissel? Ideális minden kisiskolásnak 1. és 3. osztályosnak, aki szereti a kalandokat. Az iskolai hátizsák párnázott hát- és vállpánttal, állítható mellkasi és derékpánttal rendelkezik. A hátizsák belseje…
Teljes leírásEgy hátizsák az iskolába egy titokzatos tigrissel? Ideális minden kisiskolásnak 1. és 3. osztályosnak, aki szereti a kalandokat. Az iskolai hátizsák párnázott hát- és vállpánttal, állítható mellkasi és derékpánttal rendelkezik. A hátizsák belseje nagyon tágas. A mobiltelefon és a pénztárca az elülső zsebben található praktikus szervezőben talál helyet. A hátizsák súlya kevesebb mint egy kilogramm. Az iskolatáska az eredeti motívumnak és a fényvisszaverő elemeknek köszönhetően kihagyhatatlan lesz. A szetthez tartozik egy tolltartó és egy tornazsák azonos mintával.
A szett tartalma:
| Alkalmas | 1. - 3. osztály |
| Szín | zöld |
| Méretek | 40 x 31 x 20 |
| Súly | 0.94 kg |
| Terhelhetőség | 7 kg |
| Gyermek magassága | 125-135 cm |
| Kamrák száma | 3 |
| Oldalsó zsebek száma | 2 |
| Jellemzők | Derékpánt, A4+, Fényvisszaverő elemek |















