

GLS 1 990 Ft
Packeta 1 400 Ft
Magyar Posta házhozszállítás 1 990 FtVásároljon további 25 000 Ft és INGYENES SZÁLLÍTÁST kap!
Iskolatáska elsősöknek. Ergonomikus hátkiképzés, szivacsos gerinctámasz, puha vállpántok jellemzik az iskolatáskát.
Teljes leírásFigyelmeztetés
A villogó nem tartalmaz elemeket. Az elemeket külön kell megvásárolni – 2 db, CR2025.
| Alkalmas | 1. - 3. osztály |
| Szín | rózsaszín |
| Méretek | 34,5 x 28 x 20 cm |
| Súly | 0,98 kg |
| Terhelhetőség | 7 kg |
| Modellválaszték | PRIM |
| Gyermek magassága | 115-120 cm |
| Űrtartalom | 20 l |
| Kamrák száma | 1 |
| Oldalsó zsebek száma | 2 |
| Jellemzők | Derékpánt, A4+, Fényvisszaverő elemek, Rendszerező |









