- Ingyenes szállítás
- Bestseller
Derékpánt


GLS 1 990 Ft
Packeta 1 400 Ft
Magyar Posta házhozszállítás 1 990 FtVásároljon további 25 000 Ft és INGYENES SZÁLLÍTÁST kap!
Futballos hátizsák kis bajnokoknak Három tágas rekesszel ellátott hátizsák, amelyben elférnek a tankönyvek és az uzsonna is. Ergonomikusan kialakított hátrész és derékpánt gondoskodik a kényelmes viseletről, akár az iskolába, akár a focipályára…
Teljes leírásFutballos hátizsák kis bajnokoknak Három tágas rekesszel ellátott hátizsák, amelyben elférnek a tankönyvek és az uzsonna is. Ergonomikusan kialakított hátrész és derékpánt gondoskodik a kényelmes viseletről, akár az iskolába, akár a focipályára viszed.
| Alkalmas | 1. - 3. osztály |
| Szín | zöld |
| Méretek | 40 x 31 x 20 cm |
| Súly | 0.94 kg |
| Terhelhetőség | 7 kg |
| Gyermek magassága | 125-135 cm |
| Űrtartalom | 23 l |
| Kamrák száma | 3 |
| Oldalsó zsebek száma | 2 |
| Jellemzők | Derékpánt, A4+, Fényvisszaverő elemek |





















