- Újdonság


GLS 1 990 Ft
Packeta 1 400 Ft
Magyar Posta házhozszállítás 1 990 FtVásároljon további 25 000 Ft és INGYENES SZÁLLÍTÁST kap!
Ideális választás óvodás kislányoknak.Kedves cicás motívummal minden kis ovis hercegnőnek. Extra könnyű, ergonómikus hátkiképzés és egy tágas rekesz.
Teljes leírásIdeális választás óvodás kislányoknak.Kedves cicás motívummal minden kis ovis hercegnőnek. Extra könnyű, ergonómikus hátkiképzés és egy tágas rekesz.

| Szín | rózsaszín |
| Méretek | 25 x 34 cm |
| Súly | 0,46 kg |
| Terhelhetőség | 2 kg |
| Gyermek magassága | 110-115 cm |
| Űrtartalom | 10 l |
| Kamrák száma | 1 |
| Oldalsó zsebek száma | 2 |
| Jellemzők | Fényvisszaverő elemek |