- Újdonság


GLS 1 990 Ft
Packeta 1 400 Ft
Magyar Posta házhozszállítás 1 990 FtVásároljon további 25 000 Ft és INGYENES SZÁLLÍTÁST kap!
Háromkamrás hátizsák bélelt laptop "15" zsebbel. A hátlapon egy rejtett zseb. Mellkas pánt, állítható vállheveder, iratrendező és két oldalsó zseb kulacs tárolására. Elől egy tépőzáras zseb.
Teljes leírásDIGITAL 22 táska részletei
| Alkalmas | 5-9 osztály, Középiskola |
| Szín | zöld |
| Méretek | 46 x 35 x 24 cm |
| Súly | 0.8 kg |
| Terhelhetőség | 10 kg |
| Modellválaszték | DIGITAL |
| Űrtartalom | 34 l |
| Laptop zseb | Ano |
| Kamrák száma | 3 |
| Oldalsó zsebek száma | 2 |
| Jellemzők | A4+, Fényvisszaverő elemek |





