- Újdonság


GLS 1 990 Ft
Packeta 1 400 Ft
Magyar Posta házhozszállítás 1 990 FtVásároljon további 25 000 Ft és INGYENES SZÁLLÍTÁST kap!
Az eredeti és extra könnyű hátizsák Digital 23 A nagyobb iskolásoknak. A hátizsák megerősített háttal, mellkasi övvel és állítható vállpántokkal rendelkezik, amelyek megfelelően illeszkednek a testhez. A főrekeszben egy párnázott 15"-os…
Teljes leírásAz eredeti és extra könnyű hátizsák Digital 23 A nagyobb iskolásoknak. A hátizsák megerősített háttal, mellkasi övvel és állítható vállpántokkal rendelkezik, amelyek megfelelően illeszkednek a testhez. A főrekeszben egy párnázott 15"-os laptoprekesz, elöl pedig egy tépőzáras zseb található.
| Alkalmas | 5-9 osztály, Középiskola |
| Szín | rózsaszín |
| Méretek | 46 x 35 x 24 cm |
| Súly | 0.8 kg |
| Terhelhetőség | 10 kg |
| Űrtartalom | 34 l |
| Noteebook méret | 15" |
| Laptop zseb | Ano |
| Kamrák száma | 3 |
| Oldalsó zsebek száma | 2 |
| Jellemzők | A4+, Fényvisszaverő elemek, Rendszerező |