Iskolatáska szett - ALFA 9 B5 részes szett elsősöknek ALFA 9 B
Termékkód: 190014Ergonomikus hátkiképzés. Fényvisszaverő elemek. 1.-3.osztályosaknak ajánljuk. Állítható párnázott vállheveder. Mellkasi pánt és még sok minden a kényelmes és biztonságos viselethez.
Teljes leírás- Alkalmas1. - 3. osztály
- Súly0.94 kg
- Terhelhetőség7 kg
- Űrtartalom23 l
Ez a termék már nem rendelhető
Új kollekcióLeírás
Paraméterek
| Alkalmas | 1. - 3. osztály |
| Szín | zöld |
| Méretek | 40 x 31 x 20 cm |
| Súly | 0.94 kg |
| Terhelhetőség | 7 kg |
| Űrtartalom | 23 l |
| Textové parametry | 23 l, 40 x 31 x 20 cm, 0.94 kg, 7 kg, 1 |
| Kamrák száma | 3 |
| Oldalsó zsebek száma | 1 |
| Jellemzők | A4+, Fényvisszaverő elemek, Rendszerező |
Még nem érkezett bejegyzés a témához, légy te az első!
GLS
Packeta
Magyar Posta házhozszállítás

























