

GLS 1 990 Ft
Packeta 1 400 Ft
Magyar Posta házhozszállítás 1 990 FtVásároljon további 25 000 Ft és INGYENES SZÁLLÍTÁST kap!
1.-3.třída ZŠ. Tříkomorový školní batoh pro holčičky do první třídy s motivem pejska . Polstrovaný zádový systém se zdravotním posudkem. Prostorný batoh s organizérem. Klip na klíče. Polstrované dno. Plastové nožky. Reflexní prvky. Hmotnost jen 0,92…
Teljes leírás| Alkalmas | 1. - 3. osztály |
| Szín | lila |
| Méretek | 40 x 31 x 20 cm |
| Súly | 0.92 kg |
| Terhelhetőség | 7 kg |
| Űrtartalom | 23 l |
| Textové parametry | 23 l, 40 x 31 x 20 cm, 0.92 kg, 7 kg, 1 |
| Kamrák száma | 3 |
| Oldalsó zsebek száma | 1 |
| Jellemzők | A4+, Fényvisszaverő elemek, Rendszerező |