- Bestseller
- Tipp


GLS 1 990 Ft
Packeta 1 400 Ft
Magyar Posta házhozszállítás 1 990 FtVásároljon további 25 000 Ft és INGYENES SZÁLLÍTÁST kap!
Iskolatáska szett
Teljes leírás| Alkalmas | 1. - 3. osztály |
| Szín | zöld |
| Méretek | 40 x 31 x 20 cm |
| Súly | 0.94 kg |
| Terhelhetőség | 7 kg |
| Űrtartalom | 23 l |
| Textové parametry | 23 l, 40x31x20, 0.94 kg, 7 kg, 1 |
| Kamrák száma | 3 |
| Oldalsó zsebek száma | 1 |
| Jellemzők | A4+, Fényvisszaverő elemek, Rendszerező |