Szép, első ránézésre tartós, meglátjuk milyen lesz jövő nyár elején :)
3 RÉSZES SZETT ALFA 21 A3 részes iskolatáska szett elsősöknek - kutyus
Termékkód: 191603Iskolatáska szett
Teljes leírás- Alkalmas1. - 3. osztály
- Súly0.94 kg
- Terhelhetőség7 kg
- Űrtartalom23 l
Leírás
A szett tartalma:
Tornazsák
A 2024-as kollekción a cipzár húzószárai textilből készültek ahogy a részletfotón látható.
Paraméterek
| Alkalmas | 1. - 3. osztály |
| Szín | rózsaszín |
| Méretek | 40 x 31 x 20 cm |
| Súly | 0.94 kg |
| Terhelhetőség | 7 kg |
| Űrtartalom | 23 l |
| Kamrák száma | 3 |
| Oldalsó zsebek száma | 1 |
| Jellemzők | A4+, Fényvisszaverő elemek |
Még nem érkezett bejegyzés a témához, légy te az első!
Javasoljuk, hogy vásároljon többet
- Újdonság


KULCSTARTÓ – RÓZSASZÍN
- Bestseller


KULACS RÓZSASZÍN
- Bestseller


TORNAZSÁK ALFA 21 A
- Ingyenes szállítás


ISKOLATÁSKA ALFA 21 A
Lehet, hogy neked is tetszeni fog
- Ingyenes szállítás
Derékpánt


3 RÉSZES SZETT LUMI 24 G
- Ingyenes szállítás
Derékpánt


3 RÉSZES SZETT DOPI 24 A
- Ingyenes szállítás
Derékpánt


3 RÉSZES SZETT LUMI 24 A
- Ingyenes szállítás
Derékpánt


GLS
Packeta
Magyar Posta házhozszállítás























