

GLS 1 990 Ft
Packeta 1 400 Ft
Magyar Posta házhozszállítás 1 990 FtVásároljon további 25 000 Ft és INGYENES SZÁLLÍTÁST kap!
Háromrekeszes iskolai hátizsák kis kalandoroknak az 1. és 3. osztály között. Ergonomikusan formázott hátrész mellkaspánttal és derékpánttal biztosítja, hogy a kis felfedezők kényelmesen és biztonságosan utazzanak. Még sötétben is, a fényvisszaverő…
Teljes leírásHáromrekeszes iskolai hátizsák kis kalandoroknak az 1. és 3. osztály között. Ergonomikusan formázott hátrész mellkaspánttal és derékpánttal biztosítja, hogy a kis felfedezők kényelmesen és biztonságosan utazzanak. Még sötétben is, a fényvisszaverő elemeknek köszönhetően. A szett része egy összeillő zsák, tolltartó és uzsonnás készlet.
A szett tartalma:
| Alkalmas | 1. - 3. osztály |
| Szín | kék |
| Méretek | 40 x 31 x 20 cm |
| Súly | 0,94 kg |
| Terhelhetőség | 7 kg |
| Modellválaszték | LUMI |
| Gyermek magassága | 125-135 cm |
| Űrtartalom | 23 l |
| Oldalsó zsebek száma | 2 |
| Jellemzők | Derékpánt, A4+, Fényvisszaverő elemek, Rendszerező |

























