- Ingyenes szállítás
Derékpánt


GLS 1 990 Ft
Packeta 1 400 Ft
Magyar Posta házhozszállítás 1 990 FtVásároljon további 25 000 Ft és INGYENES SZÁLLÍTÁST kap!
Háromkamrás hátizsák két praktikus elsőzsebbel.Minden kisdiák mosolyogva fog iskolába menni. A derékövvel ellátott precíziós hátrendszer és a kilogramm alatti súlynak köszönhetően kisebb gyermekek számára is alkalmas. A hátizsák ideális első,…
Teljes leírásHáromkamrás hátizsák két praktikus elsőzsebbel.Minden kisdiák mosolyogva fog iskolába menni. A derékövvel ellátott precíziós hátrendszer és a kilogramm alatti súlynak köszönhetően kisebb gyermekek számára is alkalmas. A hátizsák ideális első, második és harmadik osztályosoknak. A tolltartó, a ruhás táska és a hozzá illő uzsonnakészlet teszi teljessé a kis hercegnő felszerelését.
A szett tartalma:
| Alkalmas | 1. - 3. osztály |
| Szín | fekete |
| Méretek | 41 x 30 x 20 cm |
| Súly | 0.94 kg |
| Terhelhetőség | 7 kg |
| Gyermek magassága | 125-135 cm |
| Űrtartalom | 23 l |
| Kamrák száma | 3 |
| Oldalsó zsebek száma | 2 |
| Jellemzők | Derékpánt, A4+, Fényvisszaverő elemek |

















