- Ingyenes szállítás
Derékpánt


GLS 1 990 Ft
Packeta 1 400 Ft
Magyar Posta házhozszállítás 1 990 FtVásároljon további 25 000 Ft és INGYENES SZÁLLÍTÁST kap!
A háromrekeszes, tágas Lumi hátizsák kiskutyával úgy készült, hogy tökéletes legyen az elsőtől a harmadik osztályig járó iskolás lányok számára. A kislányok nemcsak a mintát, hanem a három tágas rekeszt és az ügyes rendszerezőt is értékelni fogják…
Teljes leírásA háromrekeszes, tágas Lumi hátizsák kiskutyával úgy készült, hogy tökéletes legyen az elsőtől a harmadik osztályig járó iskolás lányok számára. A kislányok nemcsak a mintát, hanem a három tágas rekeszt és az ügyes rendszerezőt is értékelni fogják az értéktárgyaik számára. A szülők pedig a fényvisszaverő elemeket és a szakértők által tervezett hátrendszert, amely támogatja a helyes testtartást. A kis hercegnő szettjét egy tolltartó, egy textiltáska és egy összeillő uzsonnakészlet egészíti ki.
A szett tartalma:
| Alkalmas | 1. - 3. osztály |
| Szín | rózsaszín |
| Méretek | 40 x 31 x 20 cm |
| Súly | 0.94 kg |
| Terhelhetőség | 7 kg |
| Modellválaszték | LUMI |
| Gyermek magassága | 125-135 cm |
| Űrtartalom | 23 l |
| Kamrák száma | 3 |
| Oldalsó zsebek száma | 2 |
| Jellemzők | Derékpánt, A4+, Fényvisszaverő elemek |























