- Bestseller


GLS 1 990 Ft
Packeta 1 400 Ft
Magyar Posta házhozszállítás 1 990 FtVásároljon további 25 000 Ft és INGYENES SZÁLLÍTÁST kap!
Bagmaster szett első és második osztályos diáklányoknak. Az egykamrás ergonomikusan kialakított hátlappal, fényvisszaverő elemekkel, masszív szerkezettel és puha vállpántokkal ellátott iskolatáska tartalmaz egy tolltartót és egy tornazsákot. Mindezt…
Teljes leírásA Bagmaster aktatáskákat és hátizsákokat MuDr. Kateřina Smíšková gyermekkori gerincferdüléssel foglalkozó szakember és rehabilitációs orvos ajánlja (olvassa el az ajánlást).
Az képeken látható hálós zseb és kulcstartó nem tartozék. A kiegészítők kategóriában vásárolhatja meg.
| Alkalmas | 1. - 3. osztály |
| Szín | rózsaszín |
| Méretek | 34,5 x 28 x 20 cm |
| Súly | 0.98 kg |
| Terhelhetőség | 7 kg |
| Gyermek magassága | 115-120 cm |
| Űrtartalom | 20 l |
| Kamrák száma | 1 |
| Oldalsó zsebek száma | 2 |
| Jellemzők | A4+, Fényvisszaverő elemek, Rendszerező |



