- Ingyenes szállítás
- Bestseller
Derékpánt


GLS 1 990 Ft
Packeta 1 400 Ft
Magyar Posta házhozszállítás 1 990 FtVásároljon további 25 000 Ft és INGYENES SZÁLLÍTÁST kap!
A rózsaszín, kétkamrás hátizsák csillogó dizájnnal minden kislány arcára mosolyt csal. A precíziós hátrendszer derékövvel és az egy kilogramm alatti súlyának köszönhetően kisebb gyermekek számára is alkalmas. A hátizsák ideális első, második és…
Teljes leírásA rózsaszín, kétkamrás hátizsák csillogó dizájnnal minden kislány arcára mosolyt csal. A precíziós hátrendszer derékövvel és az egy kilogramm alatti súlyának köszönhetően kisebb gyermekek számára is alkalmas. A hátizsák ideális első, második és harmadik osztályosoknak. Az iskolás lányok és a szülők is értékelni fogják a biztonsági fényvisszaverő elemeket, az oldalsó palacktartó zsebeket és egyéb praktikus megoldásokat. A kis hercegnő szettje tartalmaz egy tolltartót és egy textiltáskát is.
| Alkalmas | 1. - 3. osztály |
| Szín | rózsaszín |
| Méretek | 40 x 29 x 21 cm |
| Súly | 0.98 kg |
| Terhelhetőség | 7 kg |
| Modellválaszték | DOPI |
| Gyermek magassága | 115-125 cm |
| Űrtartalom | 23 l |
| Kamrák száma | 2 |
| Oldalsó zsebek száma | 2 |
| Jellemzők | Derékpánt, A4+, Fényvisszaverő elemek |

















