- Bestseller


GLS 1 990 Ft
Packeta 1 400 Ft
Magyar Posta házhozszállítás 1 990 FtVásároljon további 25 000 Ft és INGYENES SZÁLLÍTÁST kap!
Ki tudna ellenállni egy nyuszis hátizsáknak? Könnyű hátizsák háromrekeszes elrendezéssel a tankönyvek és füzetek számára,ergonomikusan kialakított hátrendszerrel a kényelmes viseletért, valamint fényvisszaverő elemekkel – tökéletes társ az 1–3.…
Teljes leírásA tágas, háromrekeszes a LUMI nyuszis hátizsákot úgy szabták, hogy az elsőtől a harmadik osztályosokig minden iskolás lánynak megfeleljen. A kis hölgyek értékelni fogják a három tágas rekeszt és a kép mellett az okos szervezőt az értéktárgyak számára. A szülők viszont imádni fogják a fényvisszaverő elemeket és a szakértelemmel megtervezett hátrendszert, amely elősegíti a jó testtartást. Egy tolltartó és egy tornazsák teszi teljessé a szettet a kis hercegnő számára.
| Alkalmas | 1. - 3. osztály |
| Szín | rózsaszín |
| Méretek | 40 x 31 x 20 cm |
| Súly | 0.94 kg |
| Terhelhetőség | 7 kg |
| Modellválaszték | LUMI |
| Gyermek magassága | 125-135 cm |
| Űrtartalom | 23 l |
| Kamrák száma | 3 |
| Oldalsó zsebek száma | 2 |
| Jellemzők | Derékpánt, A4+, Fényvisszaverő elemek |















