- Ingyenes szállítás
Derékpánt


GLS 1 990 Ft
Packeta 1 400 Ft
Magyar Posta házhozszállítás 1 990 FtVásároljon további 25 000 Ft és INGYENES SZÁLLÍTÁST kap!
Ez a vagány motoros mintájú hátizsák kifejezetten az 1–3. osztályos, kisebb termetű iskolások számára készült. Két rekesszel és két elülső zsebbel rendelkezik, amelyekben minden szükséges holmi elfér. Ergonomikusan kialakított hátrésze segíti a…
Teljes leírásEz a vagány motoros mintájú hátizsák kifejezetten az 1–3. osztályos, kisebb termetű iskolások számára készült. Két rekesszel és két elülső zsebbel rendelkezik, amelyekben minden szükséges holmi elfér. Ergonomikusan kialakított hátrésze segíti a helyes testtartást. A szett tartalmaz egy összehangolt tolltartót és egy zsákot.
| Alkalmas | 1. - 3. osztály |
| Szín | kék |
| Méretek | 40 x 29 x 21 cm |
| Súly | 0.98 kg |
| Terhelhetőség | 7 kg |
| Gyermek magassága | 115-120 cm |
| Űrtartalom | 23 l |
| Kamrák száma | 2 |
| Oldalsó zsebek száma | 2 |
| Jellemzők | Derékpánt, A4+, Fényvisszaverő elemek |



















